Ogłaszamy konkurs "Bezpieczni w Internecie" 2017

Zachęcam do podjęcia inicjatyw promujących temat Bezpieczeństwa w Sieci wśród dzieci, młodzieży i rodziców w dowolnej formie np. quizów, konkursów plastycznych, wykładów, zajęć warsztatowych, pogadanek, pikników, przedstawień... itp. Wszelkie przedsięwzięcia związane z DBI mogą być realizowane przez cały miesiąc luty a nawet przez cały rok.
Administrator strony – Piotr Ziemba
Polecane materiały dla uczniów:
Przeczytaj o niebezpieczeństwach w Internecie na www.saferinternet.pl
Przeczytaj o cyberprzemocy, szkodliwych-treściach, niebezpiecznych kontaktach,
nadużywaniu Internetu, ochronie prywatności, www.bezpiecznypc.pl.

Regulamin konkursu informatyczno - plastycznego dla młodzieży klas I - III
Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej „Bezpieczni w Internecie”
Admin, 16.02.2017

Dąb Józef staje w szranki o tytuł Europejskiego Drzewa Roku 2017!

Już 1 lutego rozpoczyna się głosowanie na Europejskie Drzewo Roku 2017. Spośród drzew z 16 europejskich krajów plebiscyt wygra to, które otrzyma największą liczbę głosów internautów. Polskim kandydatem jest zwycięzca krajowej edycji konkursu Drzewo Roku, organizowanego przez Klubu Gaja, dąb Józef z Wiśniowej (woj. podkarpackie).
Zachęcamy do głosowania!!! - Głosowanie trwa od 1 do 28 lutego 2017 r.
Głosy na polskie drzewo można oddać na stronie:
lub poprzez stronę http://www.swietodrzewa.pl
Admin, 15.02.2017

„Dni Bezpiecznego Internetu” w Gimnazjum w Wiśniowej

„Razem zmieniamy Internet na lepsze”

Co roku w miesiącu lutym szkoły, kawiarenki internetowe, domy kultury, świetlice, organizacje pozarządowe, prywatne firmy, media i inne organizacje i instytucje włączają się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu!
Admin, 08.02.2017

"Sóchary Comeback"

Jak za starych dobrych czasów!
1 lutego 2017 roku zeszłoroczni absolwenci kółka teatralnego „ Sóchary” w składzie: Aleksandra Sienkowska, Aneta Szymańska, Joanna Ścibior, Justyna Wójcik oraz Martyna Mendocha wspólnie z obecnymi uczniami gimnazjum w składzie: Weronika Wójtowicz, Karolina Małek, Nikola Bobek, Klaudia Król oraz Piotr Wójcik pod czujnym okiem pani mgr Lucyny Ciołkosz, wystawili przedstawienie pt. "Sąsiedzkie porachunki cz. II"
Admin, 07.02.2017

7 lutego - Dzień Bezpiecznego Internetu 2017

Jak być bezpiecznym w Internecie?
W dzisiejszych czasach ilość zagrożeń, które żerują na nas w sieci rośnie z minuty na minutę. Wystarczy parosekundowa wizyta na zainfekowanej lub spamerskiej stronie, a już na nasz dysk są ściągane (zawsze bez naszej wiedzy) niechciane dane.

„Razem zmieniamy Internet na lepsze”
Przeczytaj o Dniu Bezpiecznego Internetu 2017 na www.saferinternet.pl
Admin, 06.02.2017

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe 2016/2017 - II etap