Spotkanie z rodzicami

W czwartek 21 września 2017 roku odbędzie się zebranie rodziców uczniów Zespołu Szkolno–Przedszkolnego wraz z oddziałami gimnazjalnymi z wychowawcami klas.
Serdecznie zapraszamy!
Admin, 19.09.2017

Nowe odjazdy autobusów od dnia 18 września 2017

Godziny odjazdów autobusów zostały zmienione i od poniedziałku tj. dnia 18 września 2017 roku będą jeździły w innych porach. Dostępne są w Menu - Aktualności - Dowożenie lub zobacz TUTAJ

Otwórz lub pobierz informację o dojazdach (dokument- pdf)
Otwórz lub pobierz informację o odjazdach (dokument- pdf)
Admin, 17.09.2017

Życzenia na nowy rok szkolny!

Minęły wakacje – rozpoczynamy nowy rok szkolny 2017/18. Początek roku to czas wyjątkowy. Skupia w sobie wiele różnych oczekiwań – uczniów, nauczycieli i rodziców. Mamy nadzieję, że będzie to rok pomyślny – pełen sukcesów. Życzymy wszystkim, aby nowe wyzwania, jakie pojawią się w tym roku były źródłem satysfakcji, radości i optymizmu. Niech będzie to rok wolny od trosk i problemów, a przepełniony sukcesami zarówno zawodowymi, jak i osobistymi. Nauczycielom oraz Uczniom życzymy pomyślnego roku, zrealizowania planów i marzeń, niesłabnących sił w dążeniu do celu, a Rodzicom dobrej, owocnej współpracy ze szkołą, uwieńczonej sukcesami dzieci.
„Ideały są jak gwiazdy i nie można ich osiągnąć, trzeba się według nich orientować”.
Dyrekcja ZSP w Wiśniowej
Admin, 04.09.2017

Dowożenie od 5 września 2017 roku

Aktualny rozkład dojazdów i odjazdów jest już dostępny na stronie w menu Aktualności zakładka Dowożenie lub [KLIKNIJ TUTAJ].

Otwórz lub pobierz informację o dojazdach (dokument- pdf)
Otwórz lub pobierz informację o odjazdach (dokument- pdf)
Admin, 02.09.2017

Rozpoczęcie roku szkolego 2017/18 dla uczniów ZSP i oddziałów gimnazjalnych

4 września 2017r. (poniedziałek):
7.30 – Msza św. W Kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Królowej Świata w Wiśniowej (po mszy św. dojazd autokarami lub razem z rodzicami do Szkoły Podstawowej w Wiśniowej).
- uczniowie z oddziałów gimnazjalnych idą z wychowawcami do swoich sal,
- uczniowie klas I-VII zbierają się na Sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej.
8.30 – Spotkanie uczniów gimnazjum z wychowawcami poszczególnych klas w salach lekcyjnych:
Admin, 01.09.2017

Dojazdy i odjazdy na rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017 roku

Dojazdy autobusami Zespołu Szkolno - Przedszkolnego z oddziałami gimnazjalnymi w Wiśniowej:
Otwórz lub pobierz informację o dojazdach i odjazdach (dokument- pdf)
Admin, 31.08.2017

Plan lekcji na rok 2017/2018

Admin, 30.08.2017

Aktualizacja wykazu uczniów!

Kończą się wakacje! 1 września zaczynamy nowy rok szkolny.
Informacje zawarte na stronie www.gimnazjum-wisniowa.pl w menu O szkole, w zakładce Wychowawcy, klasy zaktualizowano na nowy rok szkolny 2017/2018.
Aby się z nimi zapoznać kliknij "TUTAJ" lub wybierz z menu zakładkę "Wychowawcy, klasy".
Admin, 29.08.2017
Wszystkie newsy »