rok szkolny 2011/2012

Naszą stroną zajmuje się zespół składający się z trzech uczniów, oraz opiekuna - Pana Piotra. Nie mamy stałej pory spotkań, wszystko staramy się robić na bieżąco. Poniżej przybliżymy sylwetki naszych webmasterów, oraz sposób ich pracy.

Dominik Tęcza - uczeń klasy IIIb, lubi sport (w tym szczególnie piłkę siatkową) oraz język angielski. Jego specjalnością w dziedzinie informatyki jest tworzenie stron internetowych, oprócz tego pisze w językach Object Pascal i Delphi.

Dawid Birówka - uczeń klasy IIc. Jego zainteresowania to kolej, spotting i astronomia. Tworzy strony internetowe oraz proste aplikacje użytkowe w języku C++.

Paweł Ziemba - uczeń klasy Ic. Oprócz informatyki interesuje się historią oraz językami obcymi. Tworzy strony WWW z użyciem CSS.

Nad wszystkimi działaniami swoich podopiecznych czuwa nauczyciel informatyki w naszym gimnazjum mgr Piotr Ziemba

rok szkolny 2010/2011

rok szkolny 2009/2010