Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej

Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej
Wiśniowa 76a
38-124 Wiśniowa
tel/fax: 17 2776-777
e-mail: wisgim@poczta.onet.pl


Nasze osiągnięcia

w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych

- etap wojewódzki



Rok szkolny 2015/2016


  • Grzegorz Legęza - laureat konkursu chemicznego - kl. III d
  • Joanna Łysko - finalista konkursu chemicznego - kl. III d
  • Grzegorz Legęza - laureat konkursu matematycznego - kl. III d
  • Tomasz Boroń - finalista konkursu matematycznego - kl. III d
  • Grzegorz Legęza - laureat konkursu fizycznego - kl. III d
  • Grzegorz Legęza - laureat konkursu informatycznego - kl. III d
  • Tomasz Boroń - uczestnik III etapu konkursu informatycznego - kl. III d
  • Grzegorz Legęza - laureat konkursu wiedzy technicznej - kl. III d
  • Joanna Łysko - finalista konkursu wiedzy technicznej - kl. III d
  • Joanna Ścibior - laureat konkursu języka angielskiego - kl. III d


Rok szkolny 2014/2015


  • Sławomir Petka - laureat konkursu chemicznego - kl. III d
  • Grzegorz Legęza - finalista konkursu matematycznego - kl. II d
  • Grzegorz Legęza - laureat konkursu wiedzy technicznej - kl. II d
  • Sławomir Petka - finalista konkursu wiedzy technicznej - kl. III d
  • Grzegorz Legęza - uczestnik III etapu konkursu informatycznego - kl. II d


Rok szkolny 2013/2014


  • Paweł Ziemba - laureat konkursu chemicznego - kl. III c
  • Paweł Ziemba - finalista konkursu historycznego - kl. III c
  • Bartosz Drygaś - finalista konkursu chemicznego - kl. III c
  • Mateusz Tobiasz - finalista konkursu chemicznego - kl. III c
  • Paweł Ziemba - finalista konkursu wiedzy technicznej - kl. III c
  • Jakub Zimny - finalista konkursu wiedzy technicznej - kl. III b
  • Bartosz Drygaś - finalista konkursu wiedzy technicznej - kl. III c
  • Mateusz Tobiasz - finalista konkursu fizycznego - kl. III c
  • Bartosz Drygaś - finalista konkursu fizycznego - kl. III c
  • Paweł Ziemba - uczestnik III wojewódzkiego etapu konkursu jęz. niemieckiego - kl.IIIc
  • Artur Przystaś - uczestnik III wojewódzkiego etapu konkursu informatycznego - kl.III a
  • Grzegorz Legęza - uczestnik III etapu konkursu informatycznego - kl.I d


Rok szkolny 2012/2013


  • Dawid Birówka - laureat konkursu informatycznego - kl. III c
  • Dawid Birówka - laureat konkursu technicznego - kl. III c
  • Paweł Ziemba - finalista konkursu historycznego - kl. II c
  • Dawid Birówka - finalista konkursu chemicznego - kl. III c
  • Paweł Mendocha - finalista konkursu chemicznego - kl. III c
  • Aleksandra Irzyk - finalista konkursu chemicznego - kl. III a
  • Dawid Birówka - finalista konkursu fizycznego - kl. III c


Rok szkolny 2011/2012


  • Agnieszka Boruta - laureat konkursu chemicznego - kl. III d
  • Dominik Tęcza - laureat konkursu "Witryna internetowa mojej szkoły" - kl. III b
  • Dawid Birówka - laureat konkursu "Witryna internetowa mojej szkoły" - kl. II c
  • Paweł Ziemba - laureat konkursu "Witryna internetowa mojej szkoły" - kl. I c
  • Paweł Ziemba - laureat konkursu "Dziedzictwo Kulturowe i Historyczne Kresów Wschodnich" - kl. I c
  • Kamil Bradliński - laureat konkursu "Dziedzictwo Kulturowe i Historyczne Kresów Wschodnich" - kl. II b
  • Paweł Ziemba - finalista konkursu historycznego - kl. I c
  • Agnieszka Boruta - finalista konkursu matematycznego - kl. III d
  • Dawid Birówka - finalista konkursu wiedzy technicznej - kl. II c
  • Adam Przystaś - finalista konkursu wiedzy technicznej - kl. III e


Rok szkolny 2010/2011

  • Mirosław Sondej - laureat konkursu informatycznego
  • Mirosław Sondej - laureat konkursu "Witryna internetowa mojej szkoły"
  • Michał Krasnopolski - laureat konkursu chemicznego
  • Magdalena Ząbik - laureat konkursu chemicznego
  • Andrzej Sułkowski - laureat konkursu chemicznego
  • Dominik Tęcza - laureat konkursu "Witryna internetowa mojej szkoły"
  • Dawid Birówka - laureat konkursu "Witryna internetowa mojej szkoły"
  • Michał Krasnopolski - finalista konkursu fizycznego
  • Michał Krasnopolski - finalista Konkursu Wiedzy Technicznej
  • Andrzej Sułkowski - finalista Konkursu Wiedzy Technicznej


Rok szkolny 2009/2010

  • Radosław Dziadosz - laureat konkursu "Witryna internetowa mojej szkoły"
  • Mirosław Sondej - laureat konkursu "Witryna internetowa mojej szkoły"
  • Radosław Dziadosz - laureat konkursu informatycznego
  • Melanie Gajecka - laureat konkursu j. niemieckiego
  • Kamila Data - laureat konkursu chemicznego
  • Radosław Dziadosz - laureat konkursu chemicznego
  • Marcelina Strzępek - finalista konkursu chemicznego


Rok szkolny 2008/2009

  • Radosław Dziadosz - laureat konkursu "Witryna internetowa mojej szkoły"
  • Radosław Dziadosz - laureat konkursu informatycznego
  • Melanie Gajecka - laureat konkursu j. niemieckiego
  • Marzena Saletnik - laureat konkursu chemicznego
  • Justyna Oparowska - laureat konkursu chemicznego
  • Aneta Mikuszewska - finalista konkursu chemicznego
  • Dominik Mendocha - finalista konkursu chemicznego
  • Aneta Mikuszewska - finalista konkursu j. polskiego


Rok szkolny 2007/2008

  • Karolina Dziadosz - laureat konkursu j. niemieckiego
  • Melanie Gajecka - laureat konkursu j. niemieckiego
  • Karolina Dziadosz - laureat konkursu chemicznego
  • Janina Jałowiec - finalista konkursu chemicznego
  • Gabriela Dyka - finalista konkursu chemicznego
  • Piotr Gruszczyński - finalista konkursu chemicznego
  • Piotr Gruszczyński- finalista konkursu historycznego
  • Ewa Zubek - finalista konkursu biologicznego


Rok szkolny 2006/2007

  • Ewelina Kołodziejczyk - finalista konkursu chemicznego
  • Jan Patrick Gajecki - finalista konkursu j.niemieckiego


Rok szkolny 2005/2006

  • Adrianna Długosz - laureat konkursu chemicznego


Rok szkolny 2004/2005

  • Ewa Wójtowicz - laureat konkursu matematycznego


Rok szkolny 2003/2004

  • Karolina Matusz - laureat konkursu polonistycznego
  • Magdalena Miga - finalista konkursu chemicznego
  • Tomasz Nizicki - finalista konkursu chemicznego


Rok szkolny 2001/2002

  • Ewelina Długosz - laureat konkursu humanistycznego
  • Marcin Skowron - laureat konkursu humanistycznego