Nowe odjazdy autobusów od dnia 18 września 2018

Godziny odjazdów autobusów zostały zmienione i od wtorku tj. dnia 18 września 2018 roku będą jeździły w innych porach. Dostępne są w Menu - Aktualności - Dowożenie lub zobacz TUTAJ

Otwórz lub pobierz informację o dojazdach (dokument- pdf)
Otwórz lub pobierz informację o odjazdach (dokument- pdf)
Admin, 17.09.2018

Spotkanie z rodzicami – 20 września 2018 roku

Dyrektor, wychowawcy oraz nauczyciele zapraszają rodziców na spotkanie, które odbędzie się 20 września 2018r. o godz. 16.00
Uwaga: Podczas spotkania rodzice otrzymają dostęp do kont w systemie dziennika elektronicznego. Możliwy wyłącznie osobisty odbiór kodów do konta.
Serdecznie zapraszamy!

Prosimy o zapoznanie się z miejscami spotkań z wychowawcami poszczególnych klas:
Admin, 16.09.2018

Światowy Dzień Pierwszej Pomocy - 8 IX 2018

Z okazji Światowego Dnia Pierwszej Pomocy, który został ustanowiony w 2000 roku z inicjatywy Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża, w 2018 roku w ZSP w Wiśniowej (Gimnazjum w Wiśniowej) obchodzimy od 8 do 30 września DNI PIERWSZEJ POMOCY. Zachęcam do podjęcia inicjatyw promujących temat Pierwszej Pomocy wśród dzieci, młodzieży i rodziców w dowolnej formie np. quizów, konkursów plastycznych, wykładów, zajęć warsztatowych, pogadanek, pikników, przedstawień,... itp. Wszelkie przedsięwzięcia związane z PP mogą być realizowane przez cały miesiąc wrzesień a nawet przez cały rok.
Administrator strony – Piotr Ziemba
Polecane materiały dla uczniów:
Pierwsza pomoc przedmedyczna na www.youtube.com
Przeczytaj o PIERWSZEJ POMOCY w Internecie na www.wosp.org.pl/uczymy-ratowac
Admin, 08.09.2018

Dowożenie od 4 września 2018 roku

Aktualny rozkład dojazdów i odjazdów jest już dostępny na stronie w menu Aktualności zakładka Dowożenie lub [KLIKNIJ TUTAJ].

Otwórz lub pobierz informację o dojazdach (dokument- pdf)
Otwórz lub pobierz informację o odjazdach (dokument- pdf)
Admin, 03.09.2018

Życzenia na nowy rok szkolny!

Drodzy Uczniowie!
Życzę Wam by nauka w nowym roku szkolnym 2018/2019 była udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijanie własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami. Szczególnie ciepłe życzenia kieruję do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły lub przedszkola. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie.
Dyrekcja ZSP w Wiśniowej
Admin, 01.09.2018

Dojazdy i odjazdy na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 roku

Dojazdy autobusami Zespołu Szkolno - Przedszkolnego z oddziałami gimnazjalnymi w Wiśniowej:
Otwórz lub pobierz informację o dojazdach i odjazdach (dokument- pdf)
Admin, 31.08.2018

Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego 2018/19

3 września 2018 r. (poniedziałek):
8:00 – Msza św. w kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Królowej Świata w Wiśniowej (po mszy św. dojazd autokarami lub razem z rodzicami do Szkoły Podstawowej w Wiśniowej).
9:00 – spotkanie uczniów klas I-VIII i oddziałów gimnazjalnych z dyrekcją i nauczycielami Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Wiśniowej w sali gimnastycznej szkoły podstawowej (budynek 76A)
Po zakończeniu, spotkanie uczniów poszczególnych klas z wychowawcami w salach lekcyjnych.
Admin, 30.08.2018

Plan lekcji na rok 2018/2019

Admin, 29.08.2018

Zakończenie roku 2017/2018 - rozdanie świadectw dla klas III gimnazjum

Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętej w Kościele pw. Najświętszej Marii Panny w Wiśniowej, w której wzięli udział uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście.
W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśniowej odbyła się dalsza część uroczystości, która rozpoczęła się od wprowadzenie sztandaru.
Największym przeżyciem dla trzecioklasistów było wręczenie nagród i świadectw ukończenia Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej przez Panią dyrektor Beatę Włodyka, Panią wicedyrektor Marię Basamania i Małgorzatę Tęcza, wychowawców klas oraz przedstawicieli samorządu szkolnego i lokalnego w tym Pana Wójta Marcina Kuta.
Nagrodzono również nauczycieli i pracowników szkoły. Podziękowania dla kadry - nauczycieli, wychowawców, dyrekcji i wszystkich pracowników szkoły zakończyły się programem artystycznym przygotowanym przez młodzież gimnazjalną, serdecznymi życzeniami oraz wręczeniem kwiatów.
Admin, 24.06.2018

Życzenia na wakacje! Bądźcie bezpieczni!

Z okazji zakończenia roku szkolnego
wszystkim Nauczycielom, Pracownikom ZSP, Gimnazjum, Rodzicom
składamy serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę
i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i spokoju.
Uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Dyrekcja szkoły
Admin, 23.06.2018

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1082 83 następna »