Ogłaszamy konkurs „Bezpieczni w Internecie” 2018

Zachęcam do podjęcia inicjatyw promujących temat Bezpieczeństwa w Sieci wśród dzieci, młodzieży i rodziców w dowolnej formie np. quizów, konkursów plastycznych, wykładów, zajęć warsztatowych, pogadanek, pikników, przedstawień... itp. Wszelkie przedsięwzięcia związane z DBI mogą być realizowane przez cały miesiąc luty a nawet przez cały rok.
Administrator strony – Piotr Ziemba
Polecane materiały dla uczniów:
Przeczytaj o niebezpieczeństwach w Internecie na www.saferinternet.pl
Przeczytaj o cyberprzemocy, szkodliwych-treściach, niebezpiecznych kontaktach, nadużywaniu Internetu, ochronie prywatności, www.bezpiecznypc.pl.

Regulamin konkursu informatyczno - plastycznego dla młodzieży klas IV - VII, 2aG -3dG
Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej
"Bezpieczni w Internecie - Zostań Cyberbezpiecznikiem"
Admin, 08.02.2018

Odjazdy autobusów w II semestrze

Godziny odjazdów autobusów zostały zmienione i od poniedziałku tj. dnia 12 lutego 2018 roku będą jeździły w innych porach. Dostępne są w Menu - Aktualności - Dowożenie lub zobacz TUTAJ
Admin, 07.02.2018

6 lutego - Dzień Bezpiecznego Internetu 2018

Jak być bezpiecznym w Internecie?
W dzisiejszych czasach ilość zagrożeń, które żerują na nas w sieci rośnie z minuty na minutę. Wystarczy parosekundowa wizyta na zainfekowanej lub spamerskiej stronie, a już na nasz dysk są ściągane (zawsze bez naszej wiedzy) niechciane dane.

„Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci”
Przeczytaj o Dniu Bezpiecznego Internetu 2018 na www.saferinternet.pl
Admin, 06.02.2018

Nowy plan lekcji od 12 lutego 2018 r.

Nowy plan lekcji

Admin, 05.02.2018

Życzenia na ferie

Życzymy wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom miłych, bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy. Niech ten wspaniały czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Mamy nadzieję, że wrócicie wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy w drugim semestrze.
Dyrekcja ZSP i administrator strony

Jednocześnie chcemy Wam przypomnieć kilka prostych zasad, które sprzyjają bezpieczeństwu:
Admin, 28.01.2018

Ferie 2018

Propozycje OK w Wiśniowej i
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Wiśniowej
dla dzieci oraz młodzieży
z terenu Gminy Wiśniowa

Przeczytaj harmonogram imprez,
zajęć rekreacyjno-sportowych, plastycznych i innych atrakcji
na nadchodzące ferie:

Zobacz dodatkowe zajęcia i imprezy - przeczytaj całość artykułu!
Admin, 26.01.2018

XXV Wojewódzki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych 2018

21 stycznia odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów w XXV Wojewódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych, które miało miejsce podczas gali w Instytucie Teologiczno – Pastoralnym w Rzeszowie. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 21 w Rzeszowie a patronami: Biskup Rzeszowski Jan Wątroba, Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl. Wystawę z szopkami można było oglądać w kilku miejscach miasta : na Rynku rzeszowskim podczas Orszaku Trzech Króli, następnie w Podziemnej Trasie Turystycznej i Instytucie Teologiczno- Pastoralnym.
Jak co roku uczniowie naszej szkoły wykonali szopki na konkurs i zdobyli główne nagrody. Były to uczennice : Julia Magryś kl.IV b - szkoła podstawowa i Karolina Mikuszewska kl.II c – gimnazjum. wyróżnienie otrzymała Maria Koziarz kl.III a – gimnazjum.
Admin, 24.01.2018

Spotkanie z rodzicami

Dyrektor, Wychowawcy i Nauczyciele
zapraszają Rodziców na spotkanie semestralne.

W dniu 25 stycznia 2018 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Wiśniowej o godzinie 16.00 odbędą się spotkania z wychowawcami dla klas I-VII szkoły podstawowej.
Serdecznie zapraszamy!
Program spotkania dla gimnazjum:
16.30 - Spotkanie z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych dla rodziców klas III gimnazjum.
17.00 – Spotkanie rodziców klas gimnazjalnych z wychowawcami oraz nauczycielami (omówienie postępów dydaktyczno-wychowawczych uczniów w I semestrze roku szkolnego 2017/2018).
Nauczyciel chemii Pani Magdalena Jurasz będzie na konsultacjach dla rodziców dostępna w godzinach od 14.30 do 16.00

Prosimy o zapoznanie się z miejscami spotkań poszczególnych klas:
Admin, 22.01.2018

Wiśniowski Orszak Trzech Króli - 6 I 2018

6 stycznia 2018 r. już po raz szósty mieszkańcy Wiśniowej i uczniowie naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśniowej przeszli w Orszaku Trzech Króli. W bardzo ładny dzień o godzinie 9.30 plac przed Ośrodkiem Kultury wypełnił kolorowy i radosny tłum liczący blisko 200 osób. Po powitaniu Orszak wyruszył do kościoła parafialnego w Wiśniowej gdzie oczekiwał na nas nowonarodzony Bóg. Wzorując się na przekazie biblijnym, na jego czele podążali Trzej Królowie.

Zobacz więcej zdjęć z przemarszu Orszaku Trzech Króli na stronie OK w Wiśniowej
Zobacz film z przemarszu na itvpoludnie.pl
Admin, 14.01.2018

Zmiany w statutach ZSP w Wiśniowej