Informacja!

W związku z reformą edukacji i likwidacją gimnazjów strona
www.gimnazjum-wisniowa.pl
przestaje funkcjonować i nie będą na niej zamieszczane informacje.

Zapraszamy na stronę www.sp-wisniowa.pl

Admin, 10.02.2019

Życzenia na ferie

Życzymy wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom miłych, bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy. Niech ten wspaniały czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Mamy nadzieję, że wrócicie wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy w drugim semestrze.
Dyrekcja ZSP i administrator strony

Jednocześnie chcemy Wam przypomnieć kilka prostych zasad, które sprzyjają bezpieczeństwu:
Admin, 09.02.2019

Ferie 2019

Propozycje OK w Wiśniowej
i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Wiśniowej
dla dzieci oraz młodzieży
z terenu Gminy Wiśniowa

Przeczytaj harmonogram imprez,
zajęć rekreacyjno-sportowych, plastycznych i innych atrakcji
na nadchodzące ferie:

Zgoda rodzica/opiekuna do pobrania

Zobacz dodatkowe zajęcia i imprezy - przeczytaj całość artykułu!
Admin, 08.02.2019

5 lutego - Dzień Bezpiecznego Internetu 2019

Jak być bezpiecznym w Internecie?
W dzisiejszych czasach ilość zagrożeń, które żerują na nas w sieci rośnie z minuty na minutę. Wystarczy parosekundowa wizyta na zainfekowanej lub spamerskiej stronie, a już na nasz dysk są ściągane (zawsze bez naszej wiedzy) niechciane dane.

„Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”
Przeczytaj o Dniu Bezpiecznego Internetu 2019 na www.saferinternet.pl

Admin, 28.01.2019

Odjazdy autobusów w II semestrze

Godziny odjazdów autobusów zostały zmienione i od poniedziałku tj. dnia 28 stycznia 2019 roku będą jeździły w innych porach. Dostępne są w Menu - Aktualności - Dowożenie lub zobacz TUTAJ
Admin, 26.01.2019

Nowy plan lekcji od 28 stycznia 2019 r.

Nowy plan lekcji

Admin, 25.01.2019

Spotkanie z rodzicami- 29 stycznia 2019

Dyrektor, wychowawcy i nauczyciele zapraszają rodziców na spotkanie semestralne, które odbędzie się 29 stycznia 2019 r. o godz. 15.30.

Program:
Część I (sala sportowo-widowiskowa, budynek przedszkola)
godz. 15.30 – szkolenie dla rodziców i nauczycieli „Niebezpieczeństwa Internetu” Prowadzący: Specjalista ds. uzależnień od gier komputerowych, dziennikarz, trener marzeń, autor poradników: „Komputerowy ćpun”, „Trener marzeń” – Krzysztof Piersa
spotkanie informacyjne z przedstawicielami szkół średnich, zapoznanie z ich ofertą edukacyjną (po zakończeniu szkolenia)

Część II (sale dydaktyczne)
Po zakończeniu części I zapraszamy na spotkania semestralne z wychowawcami.
Prosimy o zapoznanie się z miejscami spotkań z wychowawcami poszczególnych klas:
Admin, 16.01.2019

Zaproszenie dla uczniów, nauczycieli i rodziców

Wiśniowski Orszak Trzech Króli
wyrusza 6 stycznia o godz. 9.45
z Ośrodka Kultury w Wiśniowej. Zapraszamy!

Przeczytaj zaproszenie na Przemarsz Orszaku Trzech Króli
Admin, 02.01.2019

Życzenia Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia, to czas gdy składamy sobie piękne, ciepłe z serca płynące życzenia. My również pragniemy złożyć życzenia nie tylko swoim bliskim, ale także Wam drodzy uczniowie, Waszym Rodzicom, Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Obsługi. Niech ten piękny nadchodzący wieczór wigilijny przyniesie wszystkim spokój i radość. Niech każda chwila Bożego Narodzenia będzie przepełniona ciszą, rodzącą się szczerą miłością, nieograniczoną ufnością i wiarą w dobro. W tym zawiera się tajemnica i piękno Bożego Narodzenia. Nowy Rok 2019 niech przyniesie Wam zdrowie, pomyślność i szczęście.
Wszystkiego najlepszego życzy Dyrekcja Szkoły
i administrator witryny
Admin, 22.12.2018

Szlachetna Paczka 2018

W 2012 roku w Strzyżowie powstał jeden z 430 rejonów Szlachetnej Paczki. Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie.

POMÓŻ RODZINOM W POTRZEBIE!
Odmieniaj życie rodzin i dzieci!
LUBIĘ LUDZI
Wydobywamy z ludzi to, co najpiękniejsze!

Admin, 24.11.2018

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1083 84 następna »