Szlachetna Paczka 2017

W 2012 roku w Strzyżowie powstał jeden z 430 rejonów Szlachetnej Paczki. Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie.

POMÓŻ RODZINOM W POTRZEBIE!
Odmieniaj życie rodzin i dzieci!
LUBIĘ LUDZI
Wydobywamy z ludzi to, co najpiękniejsze!

Admin, 19.11.2017

Szkolny konkurs plastyczny „Patriotyzm Młodego Polaka”

Z okazji Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny, którego celem było|: kształtowanie postaw patriotycznych dzieci i młodzieży, pogłębianie wiedzy historycznej na temat dziejów Polski, rozwijanie wyobraźni plastycznej, a także zdobywanie nowych doświadczeń w dziedzinie różnych technik plastycznych.
Admin, 17.11.2017

Święto Niepodległości

10 listopada w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie zaprezentowali ciekawy program słowno-muzyczny przygotowany przez panie mgr Marię Basamania i mgr Agnieszkę Gruszczyńską , w którym liczny udział wzięła młodzież z oddziałów gimnazjalnych jak i młodsi koledzy ze szkoły podstawowej. Dla widzów była to ciekawa lekcja historii i patriotyzmu.
Admin, 14.11.2017

Spotkanie z rodzicami - 16 listopada 2017 r.

Dyrektor, wychowawcy i nauczyciele zapraszają rodziców na spotkanie, które odbędzie się 16 listopada 2017 r. o godz. 16.30
Serdecznie zapraszamy!

Program spotkania:

16.30 - 17.00 Prelekcja dla rodziców „Jak efektywnie wspierać dziecko w nauce szkolnej?” przeprowadzona przez psychologa z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Strzyżowie (budynek szkoły podstawowej, sala gimnastyczna)
17.00 – spotkanie rodziców z wychowawcami oraz nauczycielami (zapoznanie z aktualną dokumentacją szkoły, analiza sytuacji wychowawczej, zachowania oraz podsumowanie wyników dydaktycznych uczniów w poszczególnych klasach).
Prosimy o zapoznanie się z miejscami spotkań poszczególnych klas:
Admin, 13.11.2017

Muzyczno - tanecznie z Ukrainy

27 października do naszej szkoły zawitał zespół muzyczno – taneczny z Ukrainy. Goście zaprezentowali tradycyjne i współczesne piosenki ukraińskie oraz tańce z różnych części świata. Występ artystów wszystkim bardzo się podobał, a młodsze dzieci przyłączyły się nawet do niektórych tańców.
Admin, 10.11.2017

11 Listopada - 99 rocznica

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Uroczyste Gminne Obchody 99 rocznicy Odzyskania Niepodległości - godz. 10.00
- kościół parafialny pw. NMP Królowej Świata w Wiśniowej

Zobacz cały plakat
Admin, 09.11.2017

Podróżnik z grupy „Trzask”

W dniu 13 października 2017 roku naszą szkołę odwiedził pan Maciej Kras, podróżnik z grupy „Trzask”. Przez dwie godziny lekcyjne opowiadał nam o Indiach. Pokazane fotografie jeszcze bardziej zaznajomiły nas z tym państwem.
Admin, 27.10.2017

Kluby pasjonatów/zajęcia wyrównawcze rok szkolny 2017/2018 - I semestr

Każdy ma inne potrzeby rozwojowe, pasje, zainteresowania, warunki i możliwości.
Nasi uczniowie uczestniczą chętnie w różnych zajęciach klubów pasjonatów. Są to często spotkania, na których wykorzystuje się technologie multimedialne i informatyczne.
Aktualny plan zajęć jest dostępny na stronie w menu Poza lekcjami zakładka Kluby Pasjonatów lub [KLIKNIJ TUTAJ]

Chcesz rozwijać swoje zdolności, masz trudności - dołącz do nas
Zapraszamy!
Admin, 22.10.2017

"Makulatura na misje"

BUDUJEMY STUDNIĘ W CZADZIE!!!
Woda jest podstawą życia! Bez niej człowiek umiera w ciągu paru dni!

Szkoła Podstawowa w Wiśniowej
po raz kolejny włącza się w akcję charytatywną!

W dniach 20 października do 5 listopada 2017r. zbieramy makulaturę!

Otwórz lub pobierz informację o akcji charytatywnej (dokument- pdf)
Admin, 21.10.2017

Uwaga! Zmiany w odjazdach autobusów od 23 października

Godziny odjazdów autobusów od poniedziałku 23 października 2017 roku zostały zmienione. Nowe dostępne są w Menu - Aktualności - zakładka Dowożenie! Zobacz [KLIKNIJ TUTAJ]