Laureaci Konkursu "Witryna Internetowa Mojej Szkoły"

29 marca w Hali na Podpromiu podczas VI Podkarpackich Targów Edukacyjnych odbyło się rozdanie nagród Laureatom V Podkarpackiego Konkursu "Witryna Internetowa Mojej Szkoły".
Zespół w składzie: Mirosław Sondej kl. IIIa, Dominik Tęcza klasa IIb, Dawid Birówka klasa Ic oraz Damian Gąsior klasa IIIa pod kierunkiem nauczyciela Piotra Ziemby, zdobył I miejsce i znalazł się w gronie Laureatów V Podkarpackiego Konkursu.

W kategorii gimnazja komisja konkursowa wyłoniła trzy najlepsze strony z czego nasza szkoła zdobyła największą liczbę punktów w historii konkursu.

Twórcy strony Gimnazjum w Wiśniowej otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe oraz darmowy wstęp na dowolny seans filmowy dla całej klasy wyróżnionej w V Podkarpackim Konkursie (czyli wszystkich uczniów w szkole, którzy działają i współpracują przy tworzeniu strony) do kina Helios w Rzeszowie ważny do 30 czerwca 2011r.

Gimnazjum im Orlat Lwowskich w Wiśniowej (98pkt.)
Gimnazjum nr 4 w Mielcu (75pkt.)
Gimnazjum nr 2 w Mielcu (71pkt.)

Strona Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej, po raz drugi jest najlepsza w województwie.
Oto historia osiągnięć ostatnich lat:

Rok 2011 – 1 miejsce – 98/100 punktów - Laureat V Podkarpackiego Konkursu "Witryna Internetowa Mojej Szkoły".
Rok 2010 – 1 miejsce – 77/90 punktów - Laureat IV Podkarpackiego Konkursu "Witryna Internetowa Mojej Szkoły".
Rok 2009 – 7 miejsce – 63/90 punktów - Laureat III Podkarpackiego Konkursu "Witryna Internetowa Mojej Szkoły".

Dziękujemy za współpracę wszystkim nauczycielom i uczniom.

Przygotował: Piotr Ziemba
Admin, 30.03.2011