Laureaci konkursu "Witryna Internetowa Mojej Szkoły" 2012 - I miejsce po raz trzeci!

28 lutego w Hali na Podpromiu podczas VII Podkarpackich Targów Edukacyjnych odbyło się rozdanie nagród Laureatom VI Podkarpackiego Konkursu "Witryna Internetowa Mojej Szkoły".

Zespół w składzie: Dominik Tęcza klasa IIIb, Dawid Birówka klasa IIc oraz Paweł Ziemba klasa Ic pod kierunkiem nauczyciela mgr Piotra Ziemby, zdobył I miejsce i znalazł się w gronie Laureatów VI Podkarpackiego Konkursu.
W kategorii gimnazja komisja konkursowa wyłoniła trzy najlepsze strony z czego nasza szkoła zdobyła największą liczbę punktów w historii konkursu.

Twórcy strony Gimnazjum w Wiśniowej otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe oraz darmowy wstęp na dowolny seans filmowy dla całej klasy wyróżnionej w V Podkarpackim Konkursie (czyli wszystkich uczniów w szkole, którzy działają i współpracują przy tworzeniu strony) do kina Helios w Rzeszowie ważny do 30 czerwca 2012r.

Gimnazjum im Orląt Lwowskich w Wiśniowej (94pkt.)
Gimnazjum nr 4 w Mielcu (80pkt.)
Gimnazjum Integracyjne im. Króla Kazimierza Wielkiego Osiek Jasielski(76pkt.)

Strona Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej, po raz trzeci jest najlepsza w województwie.
Oto historia osiągnięć ostatnich lat:

Rok 2012 – 1 miejsce – 94/100 punktów - Laureat VI Podkarpackiego Konkursu "Witryna Internetowa Mojej Szkoły".
Rok 2011 – 1 miejsce – 98/100 punktów - Laureat V Podkarpackiego Konkursu "Witryna Internetowa Mojej Szkoły".
Rok 2010 – 1 miejsce – 77/90 punktów - Laureat IV Podkarpackiego Konkursu "Witryna Internetowa Mojej Szkoły".
Rok 2009 – 7 miejsce – 63/90 punktów - Laureat III Podkarpackiego Konkursu "Witryna Internetowa Mojej Szkoły".

Dziękujemy wszystkim za współpracę, którzy przyczynili się do sukcesu naszej strony.

Piotr Ziemba
Admin, 02.03.2012