Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej

Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej
Wiśniowa 76a
38-124 Wiśniowa
tel/fax: 17 2776-777
e-mail: wisgim@poczta.onet.pl

Nie patrz, gdy wspominasz, patrz, gdy zapominasz!


Na szkolnym korytarzu można obejrzeć wystawę starych zdjęć, zorganizowaną w ramach obchodów 650- lecia Wiśniowej. Czarno-białe zdjęcia, z których najstarsze pochodzą z pierwszej połowy XX wieku, przedstawiają mieszkańców naszej gminy. Służba ojczyźnie, rodzina, ważne wydarzenia, szkoła – to tematy, wokół których pogrupowano fotografie.
Prze-chodząc korytarzem, warto poświęcić kilka chwil na refleksje nad czasem minionym.
Organizatorzy wystawy dziękują wszystkim, którzy wypożyczyli zdjęcia i tym samym przyczynili się do jej zorganizowania.
Wpisał: Piotr Ziemba
Admin, 03.06.2016