Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej

Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej
Wiśniowa 76a
38-124 Wiśniowa
tel/fax: 17 2776-777
e-mail: wisgim@poczta.onet.pl

Konkurs Matematyczno-Chemiczny

W dniu 07.06.2017 roku w naszej szkole odbył się II etap Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno-Chemicznego klas pierwszych. W pierwszej części uczniowie rozwiązywali test wiedzy z matematyki i chemii, a w drugiej walczyli drużynowo w kilku konkurencjach wymagających dokładności, sprytu, spostrzegawczości i, przede wszystkim, wiedzy z tych przedmiotów. W konkursie brały udział drużyny z Zespołu Szkół w Dobrzechowie, Zespołu Szkół w Godowej i z Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej, łącznie 7 drużyn. Poprzez zabawę i zdrową rywalizację uczestnicy pokazali, że przedmioty ścisłe też można polubić.

Najlepszą drużyną we wszystkich konkurencjach okazała się drużyna z klasy Ic naszej szkoły w składzie: Anna Wójtowicz, Dorota Więch i Paulina Furtek. Serdecznie gratulujemy !

Drugie miejsce wywalczyły dwie drużyny - z Dobrzechowa: Aleksandra Tęczar, Aleksandra Matera i Michał Irzyk i z klasy Ia: Kacper Boruta, Dawid Wilusz i Kamil Tomkowicz.

Wszystkim uczestnikom pogratulował Pan Dyrektor Jerzy Łukasiewicz, wręczając pamiątkowe dyplomy i upominki. Każdemu z osobna życzył sukcesów w kolejnych konkursach, a nauczycielom podziękował za trud przygotowania.

Do zobaczenia na następnym konkursie!

Przygotowała: J. Wójcik
Zamieścił: Piotr Ziemba
Admin, 18.06.2017