Ostatnie Zakończenie Roku Szkolnego w Gimnazjum 2017

Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętej w Kościele pw. Najświętszej Marii Panny w Wiśniowej, w której wzięli udział uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście.
W Gimnazjum w Wiśniowej odbyła się dalsza część uroczystości, która rozpoczęła się od przekazania sztandaru.
Największym przeżyciem dla trzecioklasistów było wręczenie nagród i świadectw ukończenia Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej przez Pana dyrektora Jerzego Łukasiewicza, Panią wicedyrektor Marię Basamanię, wychowawców klas oraz przedstawicieli samorządu szkolnego i lokalnego w tym Pana Wójta Marcina Kuta.
Nagrodzono również nauczycieli i pracowników szkoły. Podziękowania dla kadry - nauczycieli, wychowawców, dyrekcji i wszystkich pracowników szkoły zakończyły się programem artystycznym przygotowanym przez młodzież gimnazjalną, serdecznymi życzeniami oraz wręczeniem kwiatów.
Przygotował: Piotr Ziemba
Zamieścił: Piotr Ziemba