Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej

Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej
Wiśniowa 76a
38-124 Wiśniowa
tel/fax: 17 2776-777
e-mail: wisgim@poczta.onet.pl

Gminny Konkurs Plastyczny „Świąteczne nastroje 2017”-,,Tradycyjna Choinka”

Ośrodek Kultury w Wiśniowej był organizatorem konkursu na strojenie choinki z nawiązaniem do tradycyjnych technik ludowych. W piątek 15 grudnia reprezentacje wszystkich szkół naszej gminy dekorowały świąteczne drzewka używając ozdób samodzielnie wykonanych.
W konkursie wzięło udział 7 grup dzieci młodzieży poszczególnych szkół: Markuszowa, Szufnarowa, Różanka, Jaszczurowa, oraz trzy grupy z Wiśniowej. Komisja konkursowa nagrodziła i wyróżniła następujące prace:
I miejsce - Gimnazjum w Wiśniowej
II miejsce- Szkoła Podstawowa w Szufnarowej
III miejsce- Szkoła Podstawowa w Markuszowej

Pozostałe grupy: Szkoła Podstawowa w Wiśniowej kl. VI, Szkoła Podstawowa w Jaszczurowej, Szkoła Podstawowa w Różance, Szkoła Podstawowa w Wiśniowej –kl. I-III, otrzymują nagrody za udział w Konkursie.
Grupa reprezentująca Gimnazjum to : Kamila Rec kl.III b, Sylwia Walczak kl.IIIb, Klaudia Maślanka kl.IIIb , Anita Seremet kl.IIIb i Karolina Mikuszewska kl.IIc.

Ponadto uczniowie Gimnazjum kl.IIIa i kl.IIIb brali aktywnie udział w świątecznym dekorowaniu szkoły za co serdecznie wszystkim dziękuję.
Dorota Magryś
Wpisał: Piotr Ziemba
Admin, 21.12.2017