Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej

Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej
Wiśniowa 76a
38-124 Wiśniowa
tel/fax: 17 2776-777
e-mail: wisgim@poczta.onet.pl

XXV Wojewódzki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych 2018

21 stycznia odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów w XXV Wojewódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych, które miało miejsce podczas gali w Instytucie Teologiczno – Pastoralnym w Rzeszowie. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 21 w Rzeszowie a patronami: Biskup Rzeszowski Jan Wątroba, Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl. Wystawę z szopkami można było oglądać w kilku miejscach miasta : na Rynku rzeszowskim podczas Orszaku Trzech Króli, następnie w Podziemnej Trasie Turystycznej i Instytucie Teologiczno- Pastoralnym.
Jak co roku uczniowie naszej szkoły wykonali szopki na konkurs i zdobyli główne nagrody. Były to uczennice : Julia Magryś kl.IV b - szkoła podstawowa i Karolina Mikuszewska kl.II c – gimnazjum. wyróżnienie otrzymała Maria Koziarz kl.III a – gimnazjum.
Laureaci konkursu w nagrodę pojadą na wycieczkę do Krakowa.

Gratulujemy.
Dorota Magryś.

Więcej informacji na stronie organizatora: http://www.sp21.r...zopki2018/index.html
Wpisał: Piotr Ziemba
Admin, 24.01.2018