Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej

Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej
Wiśniowa 76a
38-124 Wiśniowa
tel/fax: 17 2776-777
e-mail: wisgim@poczta.onet.pl

Finał Wojewódzkiego Konkurs Wiedzy Technicznej

W dniu 15 marca 2018r. w siedzibie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu odbył się finał (III etap) Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej pod hasłem „sapere-aude” - odważ się być mądrym. Uczennica klasy IIIa Aleksandra Saletnik zdobyła tytuł laureata tego konkursu zajmując X miejsce spośród wszystkich uczestników.

Konkurs prowadzony był trzech etapach. Do III etapu tj. finału konkursu zakwalifikowało się 42 uczniów klas gimnazjalnych województwa podkarpackiego.

https://www.zstio.../wyniki-konkursu-kwt
https://www.zstio...-szkol-gimnazjalnych

Konkurs ten był konkursem interdyscyplinarnym z matematyki poszerzonym o zagadnienia z fizyki, chemii i informatyki organizowanym przy współpracy Stowarzyszenia „Nauka i Rozwój” w Jarosławiu, pod patronatem wyższych uczelni: Politechniki Rzeszowskiej, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Politechniki Lubelskiej i Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno - Ekonomicznej w Jarosławiu.
Wpisał: Piotr Ziemba
Admin, 23.04.2018