Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej

Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej
Wiśniowa 76a
38-124 Wiśniowa
tel/fax: 17 2776-777
e-mail: wisgim@poczta.onet.pl

Podsumowanie konkursu informatycznego „Zostań Cyberbezpiecznikiem"

Z okazji Dni Bezpiecznego Internetu w kwietniu odbył się konkurs "Bezpieczni w Internecie”. Quiz informatyczny – „Zostań Cyberbezpiecznikiem" uczniowie naszej szkoły rozwiązywali z ogromnym skupieniem i zaangażowaniem. W tych zmaganiach uczestniczyło 157 uczniów z klas IV – VI szkoły podstawowej i IIIaG – IIIdG gimnazjum. Konkurs był przeprowadzony na informatycznej platformie e-learningowej, na której młodzi cybernauci rozwiązywali zadania zamknięte.
Krystian Cierpiał z klasy 7b uzyskał największą liczbę punktów i zdobył tytuł „Władcy Bezpiecznego Internetu” oraz Tytuł Laureata Konkursu, co skutkuje podwyższeniem oceny z przedmiotu o jeden stopień na koniec roku szkolnego 2017/2018.
Uczniowie zajmujący 5 pierwszych miejsc nagrodzeni będą jednostkową oceną celującą z informatyki w ciągu II semestru oraz uwagami pozytywnymi.
Serdecznie wszystkim gratulujemy!
Zobacz szczegółowe wyniki konkursu.


„Zostań Cyberbezpiecznikiem" - wyniki konkursu:

1. Krystian Cierpiał
2. Hubert Stefański
3. Ireneusz Przystaś, Eryk Ząbik, Bartosz Szymański
4. Paweł Pieknik, Kacper Grzebień
5. Karolina Chmura, Seweryn Mularski, Patrycja Saletnik, Jacek Ścibior
6. Barbara Przystaś, Jakub Tokarski, Zuzanna Żarek
7. Maciej Oślizło, Weronika Włosek, Jan Armata, Klaudia Król, Sylwia Szypuła, Szymon Mularski, Piotr Król
8. Weronika Ziemba, Julia Magryś, Grzegorz Czaja, Iza Król, Weronika Długosz, Wiktoria Godek, Sebastian Arciszewski, Eliza Armata, Paweł Opoń, Karolina Rymarska    
9. Konrad Duda, Mateusz Dziok, Sylwia Walczak, Adrian Godek, Olga Mikuszewska, Marcin Mikuszewski, Oskar Serafin, Piotr Wojnarowski, Aleksandra Zimna, Daniel Balicki, Zuzia Bobek, Kacper Dziak, Damian Wnęk, Nikola Bożek, Kinga Cynarska, Adrian Gorząb, Aleksandra Kopyto, Gabriela Lepak, Filip Mularski, Piotr Szypuła, Kacper Tęcza, Kacper Wnęk, Miłosz Ząbik, Kamila Mikuszewska, Szymon Salamon, Kinga Sikora, Michał Ślusarczyk, Patryk Tabasz
10. Igor Żurowski, Bartłomiej Grzebień, Wiktor Maślanka, Wiktoria Serafin, Szymon Urbanowicz, Dominik Witalec, Kacper Bryda, Karolina Nowak, Martyna Zarszyńska, Gabriela Chyc, Karol Twardosz, Aleksandra Wójcik, Julia Grochowska, Łukasz Sikora, Eryk Kiełtyka, Ignacy Jamróg, Julia Dudek, Mikołaj Dziak, Tymoteusz Lisak, Anita Mulka, Anna Szypuła, Emilia Szypuła, Kamil Drozdalski, Weronika Fąfara, Natalia Kozioł, Oliwier Salamon, Gabriel Szypuła, Jakub Wójcik, Natalia Zajchowska
Pozostali uczestnicy konkursu:
Alan Dziok, Klaudia Cierpiał, Klaudia Furtek, Jakub Lewczak , Andżelika Makara, Sylwia Petka, Beata Pieknik, Jakub Mikuszewski, Jakub Zajchowski, Kacper Kut, Kamil Irzyk, Karol Szypuła, Maria Utnicka, Jakub Szymański, Damian Mikuszewski, Sylwester Rokosz, Dawid Tabak, Kacper Krochmal, Emilia Armata, Oskar Iwanowski, Ewa Zagórska, Jakub Gabor, Aleksandra Ziarnik, Weronika Michalska, Damian Armata, Maciej Bobek, Alicja Czaja, Patryk Urbanowicz, Krzysztof Jaskółka, Jakub Maraj, Gabriela Kiełtyka, Oskar Walczak, Jakub Jurasz, Kamila Rec, Miłosz Jaskółka, Martyna Nowak, Patrycja Stasiowska, Wiktoria Michalska, Dominik Wilk, Kamil Madeja, Kacper Bożek

Organizator konkursu: Piotr Ziemba
Przygotował: Piotr Ziemba
Admin, 16.06.2018