Zakończenie roku 2017/2018 - rozdanie świadectw dla klas III gimnazjum

Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętej w Kościele pw. Najświętszej Marii Panny w Wiśniowej, w której wzięli udział uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście.
W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśniowej odbyła się dalsza część uroczystości, która rozpoczęła się od wprowadzenie sztandaru.
Największym przeżyciem dla trzecioklasistów było wręczenie nagród i świadectw ukończenia Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej przez Panią dyrektor Beatę Włodyka, Panią wicedyrektor Marię Basamania i Małgorzatę Tęcza, wychowawców klas oraz przedstawicieli samorządu szkolnego i lokalnego w tym Pana Wójta Marcina Kuta.
Nagrodzono również nauczycieli i pracowników szkoły. Podziękowania dla kadry - nauczycieli, wychowawców, dyrekcji i wszystkich pracowników szkoły zakończyły się programem artystycznym przygotowanym przez młodzież gimnazjalną, serdecznymi życzeniami oraz wręczeniem kwiatów.
Przygotował: Piotr Ziemba
Admin, 24.06.2018