Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej

Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej
Wiśniowa 76a
38-124 Wiśniowa
tel/fax: 17 2776-777
e-mail: wisgim@poczta.onet.pl

Konkurs Megamózgi 2019

W dniu 28.02.2019r. odbył się w naszej szkole I etap Wojewódzkiego Konkursu MEGAMÓZGI, w którym wzięło udział 7 uczniów klas gimnazjalnych. Konkurs sprawdzał wiedzę z matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i informatyki. Z każdej części uczeń miał do rozwiązania 3 zadania o różnym stopniu trudności. Łącznie można było uzyskać 36 punktów.

Najwyższe wyniki uzyskali: Wojciech Drygaś – IIIa, Dorota Więch – IIIc i Karolina Pas – IIIb i oni utworzyli drużynę szkolną. Wynik całościowy nie dał jednak możliwości awansu drużyny do kolejnego etapu. Życzymy wszystkim sukcesów w kolejnych konkursach.
Wpisał: Piotr Ziemba
Admin, 20.06.2019